2018-ko hedapena

Spectacles

Dates

Mois

Lieux

Villes

Liens

“Artha” 6 eta 7 abendua Larreko kulturgunea Senpere
“Artha” 10 azaroa Egia Donostia
“Artha” 9 azaroa Zornotza Aretoa Zornotza
“Xihiko” 22 iraila Irun
“Artha” 11 iraila Le Temps d’Aimer la Danse Biarritz
“Bihotz2” 26 abuztua Eskiulako Bestak Eskiula
“Ninika” 7 abuztua Gazteizko Jaiak Gasteiz
“Bihotz2” 1 uztaila EHZ Festibala Itsasu
“Oa-Huetak” 19 maiatza Galdakao
“Bihotz2” 17 eta 18 maiatza Umore Azoka Leioa
“Bihotz2” 13 maiatza Herri Urrats Senpere
“Oa-Huetak” 28 apirila Azpeitia
” Xihiko “ 26 apirila Sarlat
” Ninika “  18 apirila St Paul les Dax
” Ninika “ 11 au 13 apirila La Manekine Pont Ste Maxence
” Xihiko “ 5 apirila Terrasson
” Xihiko “ 3 apirila  Villeneuve sur Lot
” Ninika “ 22 martxoa Bagnères de Bigorre
” Oa-huetak “ 6-7 otsaila  Euskal Hirigune Elkargoa, Garazi Baigorri Lurralde eremua  Donazaharre
” Ninika “ 1er otsaila Olympia Antzokia  Arcachon
” Ninika “ 3 urtarrila Biteri Kulturgunea Hernani

2017-ko hedapena

Emanaldiak

egunak

hilabetea

lekua

herria

loturak

” Oa-huetak  27 abendua  Bergara
” Oa-huetak “  27-28  azaroa  Euskal Hirigune Elkargoa, Hazparneko Lurraldea eremua  Heleta
” Ninika “  18  urria  Centre festif Sauvagnon
” Ninika “  16-17 urria Théâtre Saragosse Pau
” Bihotz2 “  30  iraila  “12 oren bakearen alde”  Luhuso
” Bihotz2 “  16 iraila  Le temps d’aimer la danse Miarritze
” Ninika “  27 abuztua  Hazparne
” 01.01  23  uztaila  Makea
” Bihotz2 “ 2 uztaila Senpere
Bihotz2  30 ekaina  Euskal Herria Zuzenea Festibala  Lekorne
” 01.01  3 ekaina  Jokoz Kampo Festibala  Ezpeleta
” Xihiko “ 26 maiatza Niezen Errenteria
” Xihiko “ 18 maiatza Pôle culturel du Marsan Mont de Marsan
” Xihiko “ 16 maiatza  Espace Culturel Roger Hanin Soustons
” Oa-huetak “ 12 maiatza Elepika Festibala Itsasu
” Ninika “ 27tik 30era apirila “La pointe de caux” Kulturgunea Gonfreville l’Orcher
 ” Ninika 14 apirila  Lo Printemps de l’Arribera festibala  Saint Pé de Léren
” Ninika “ 12-13 apirila “Canopée” gela Ruffec
” Xihiko “ 9 apirila  Kultur zentroa (auditorioa) Leioa (Bizkaia)
” Oa-huetak “ 4 martxoa “Civican” Kultur-etxea Iruna
” Ninika “ 1 martxoa “Jean L’Hôte” Kulturgunea Neuves – Maisons
” Ninika “ 25etik 28ra otsaila “La Forgerie à  Wassy” antzokia Saint Dizier
” Oa-huetak “ 2tik 15era otsaila Lur Berri gela, Sara
(publiko guziari iedkia otsailak5)
Hego Lapurdiko Hirigunea
” Ninika “ 24-27 urtarrila Théâtre des Nouveautés antzokia Tarbes
” Xihiko “ 18-19 urtarrila L’Odyssée Périgueux antzokia Périgueux

2016-eko hedapena

Emanaldiak

egunak

hilabetea

lekua

herria

loturak

” Ninika “ 3-6 abendua “Le Golovine” antzokia Avignon
” Oa-huetak “ 3 abendua Udaletxeko selauruan Ituren (Naf)
” Ninika “ 1-2 abendua “Samuel Bassaget” antzokia Mauguio
 ” 01.01″ 26 azaroa Urdinarbeko gela Urdinarbe
” Oa-huetak “ 26 azaroa Larratxo Kulturgunea Donosti
” Oa-huetak “ 1 azaroa Hameka Euskaraz Larresoro
” Ninika “ 11-12 urria “St. Exupéry” espazioa – “Jean Cocteau” antzokia Franconville
” Oa-huetak “ 8 urria Larreko Kulturgunea Senpere sartu
” Oa-huetak “ 1 urria Biteri Kulturgunea Hernani (Gip)
” Ka dira “ 24 iraila Amaia antzokia Irun (Gip)
” Satie-ka “ 3 ekaina Haurtzaroaren Etxea Mourenx (64) sartu
” Xihiko “ 22 maiatza La Manoque Tonneins (47) sartu
” Ninika “ 20 maiatza La Manoque Tonneins (47) sartu
” Ninika “ 28 apirila Besta gela Bidaxune sartu
” Ka dira “ 19 – 21 apirila Sklerijenn gela Plouneventer (29) sartu
” 01.01 “ 3 apirila Herriko plaza Arbona sartu
“ Satie-ka” 17-18 martxoa Hartza Altzoan Festibala Ustaritz (64) sartu
” Ninika “ 3 martxoa “2 rives” gela Ambès (33) sartu
” Ninika “ 2  martxoa Liburnia antzokia Libourne (33) sartu
” Ninika “ 1 martxoa MJCL besta gela Mourenx (64) sartu
” Xihiko “ 8- 14 otsaila Larreko Kultur-gunea Senpere sartu
” Satie-ka “  29 urtarrila Hego Lapurdiko Hirigunearen bulegoetan Urruna  sartu

2015-eko hedapena

Emanaldia

 egunak

 hilabetea

 lekua

 herria

 lotura

” Ninika “ 17 – 19 abendua “Les Treize Arches ” antzokia Brive (19) sartu
” Ninika “ 25 azaroa Antzokia Zizur Mayor (Naf) sartu
” Ibiliz “ 25 urria “Berges” parkea Senpere sartu
” Abitabli-
Biribil “
23 – 25 urria ” Sasoin ederra ” festibala Hego Lapurdiko Hirigunea sartu
” 01.01 “ 2 urria Besta gela Bastida
” 01.01 “ 28 – 29 iraila Besta gela Bastida
” Ninika “ 26 iraila Amaia antzokia Irun (Gip)
“Satie-ka” 13 iraila Galtxetaburia etxea Gamarte
” 01.01 “ 1 abuztua Plaza Baigorri
” Ninika “ 4 – 26 uztaila “ Golovine ” antzokia , Off festibala Avignon (84)
” 01.01″ 7 ekaina Plaza Bastida
” Ninika “ 25 – 27 maiatza “ Kaolin et Barbotine ” festibala Limoges (87) sartu
” 01.01 “ 12 maiatza ” Mai en Scène ” festibala Maule
” Ninika “ 7 maiatza ” Odyssée de Périgueux ” antzokia Périgueux (33) sartu
” Ka dira “ 25 apirila Antzokia Eibar
 Satie-ka” 20 – 24 apirila “Marin” hospitalea eta “Adina” zahar-etxea Hendaia eta Azkaine sartu
” 01.01″ 19 apirila Irisarri
“Satie-ka “ 16 apirila ” Marin ” Hospitaleko haurzaindegia Hendaia sartu
” 01.01″ 10 apirila Merkatu estalia Ezpeleta sartu
” Ka dira “ 8 – 9 apirila Herriko gela Dordogne-Périgord (24)
“Satie-ka “ 23 – 27 martxoa Haurzaindegiak Hego Lapurdiko Hirigunea sartu
” Ninika “ 5 – 6 martxoa “Treulon ” espazioa Bruges (33) sartu