2019-ko hedapena

Spectacles

Dates

Mois

Lieux

Villes

Liens

"Ninika" 29 urtarrila TBA Villeneuve sur Lot  
"Ninika" 26 otsaila TBA Monein  
"Artha" 19 apirila TBA Ploemel  
"Artha" 16 maiatza Larreko kulturgunea Senpere  

2018-ko hedapena

Spectacles

Dates

Mois

Lieux

Villes

Liens

"Artha" 6 eta 7 abendua Larreko kulturgunea Senpere  
"Artha" 10 azaroa Egia Donostia  
"Artha" 9 azaroa Zornotza Aretoa Zornotza  
"Xihiko" 22 iraila   Irun  
"Artha" 11 iraila Le Temps d'Aimer la Danse Biarritz  
"Bihotz2" 26 abuztua Eskiulako Bestak Eskiula  
"Ninika" 7 abuztua Gazteizko Jaiak Gasteiz  
"Bihotz2" 1 uztaila EHZ Festibala Itsasu  
"Oa-Huetak" 19 maiatza   Galdakao  
"Bihotz2" 17 eta 18 maiatza Umore Azoka Leioa  
"Bihotz2" 13 maiatza Herri Urrats Senpere  
"Oa-Huetak" 28 apirila   Azpeitia  
" Xihiko " 26 apirila   Sarlat  
" Ninika "  18 apirila   St Paul les Dax  
Ninika " 11 au 13 apirila La Manekine Pont Ste Maxence  
" Xihiko " 5 apirila   Terrasson  
" Xihiko " 3 apirila    Villeneuve sur Lot  
Ninika " 22 martxoa   Bagnères de Bigorre  
Oa-huetak " 6-7 otsaila  Euskal Hirigune Elkargoa, Garazi Baigorri Lurralde eremua  Donazaharre  
Ninika " 1er otsaila Olympia Antzokia  Arcachon  
" Ninika " 3 urtarrila Biteri Kulturgunea Hernani  

2017-ko hedapena

Emanaldiak

egunak

hilabetea

lekua

herria

loturak

Oa-huetak "  27 abendua    Bergara  
Oa-huetak "  27-28  azaroa  Euskal Hirigune Elkargoa, Hazparneko Lurraldea eremua  Heleta  
" Ninika "  18  urria  Centre festif Sauvagnon  
" Ninika "  16-17 urria Théâtre Saragosse Pau  
Bihotz2 "  30  iraila  "12 oren bakearen alde"  Luhuso  
Bihotz2 "  16 iraila  Le temps d'aimer la danse Miarritze  
" Ninika "  27 abuztua    Hazparne  
01.01 "  23  uztaila    Makea  
Bihotz2 " 2 uztaila   Senpere  
" Bihotz2 "  30 ekaina  Euskal Herria Zuzenea Festibala  Lekorne  
01.01 "  3 ekaina  Jokoz Kampo Festibala  Ezpeleta  
" Xihiko " 26 maiatza Niezen Errenteria  
" Xihiko " 18 maiatza Pôle culturel du Marsan Mont de Marsan  
" Xihiko " 16 maiatza  Espace Culturel Roger Hanin Soustons  
" Oa-huetak " 12 maiatza Elepika Festibala Itsasu  
" Ninika " 27tik 30era apirila "La pointe de caux" Kulturgunea Gonfreville l'Orcher  
 " Ninika " 14 apirila  Lo Printemps de l'Arribera festibala  Saint Pé de Léren  
" Ninika " 12-13 apirila "Canopée" gela Ruffec  
" Xihiko " 9 apirila  Kultur zentroa (auditorioa) Leioa (Bizkaia)  
" Oa-huetak " 4 martxoa "Civican" Kultur-etxea Iruna  
" Ninika " 1 martxoa "Jean L'Hôte" Kulturgunea Neuves - Maisons  
" Ninika " 25etik 28ra otsaila "La Forgerie à  Wassy" antzokia Saint Dizier  
" Oa-huetak " 2tik 15era otsaila Lur Berri gela, Sara
(publiko guziari iedkia otsailak5)
Hego Lapurdiko Hirigunea  
" Ninika " 24-27 urtarrila Théâtre des Nouveautés antzokia Tarbes  
" Xihiko " 18-19 urtarrila L'Odyssée Périgueux antzokia Périgueux  

2016-eko hedapena

Emanaldiak

egunak

hilabetea

lekua

herria

loturak

" Ninika " 3-6 abendua "Le Golovine" antzokia Avignon  
" Oa-huetak " 3 abendua Udaletxeko selauruan Ituren (Naf)  
" Ninika " 1-2 abendua "Samuel Bassaget" antzokia Mauguio  
 " 01.01" 26 azaroa Urdinarbeko gela Urdinarbe  
" Oa-huetak " 26 azaroa Larratxo Kulturgunea Donosti  
" Oa-huetak " 1 azaroa Hameka Euskaraz Larresoro  
" Ninika " 11-12 urria "St. Exupéry" espazioa - "Jean Cocteau" antzokia Franconville  
" Oa-huetak " 8 urria Larreko Kulturgunea Senpere sartu
" Oa-huetak " 1 urria Biteri Kulturgunea Hernani (Gip)  
" Ka dira " 24 iraila Amaia antzokia Irun (Gip)  
" Satie-ka " 3 ekaina Haurtzaroaren Etxea Mourenx (64) sartu
" Xihiko " 22 maiatza La Manoque Tonneins (47) sartu
" Ninika " 20 maiatza La Manoque Tonneins (47) sartu
" Ninika " 28 apirila Besta gela Bidaxune sartu
" Ka dira " 19 - 21 apirila Sklerijenn gela Plouneventer (29) sartu
" 01.01 " 3 apirila Herriko plaza Arbona sartu
" Satie-ka" 17-18 martxoa Hartza Altzoan Festibala Ustaritz (64) sartu
" Ninika " 3 martxoa "2 rives" gela Ambès (33) sartu
" Ninika " 2  martxoa Liburnia antzokia Libourne (33) sartu
" Ninika " 1 martxoa MJCL besta gela Mourenx (64) sartu
" Xihiko " 8- 14 otsaila Larreko Kultur-gunea Senpere sartu
" Satie-ka "  29 urtarrila Hego Lapurdiko Hirigunearen bulegoetan Urruna  sartu

2015-eko hedapena

Emanaldia

 egunak

 hilabetea

 lekua

 herria

 lotura

" Ninika " 17 - 19 abendua "Les Treize Arches " antzokia Brive (19) sartu
" Ninika " 25 azaroa Antzokia Zizur Mayor (Naf) sartu
" Ibiliz " 25 urria "Berges" parkea Senpere sartu
" Abitabli-
Biribil "
23 - 25 urria " Sasoin ederra " festibala Hego Lapurdiko Hirigunea sartu
" 01.01 " 2 urria Besta gela Bastida  
" 01.01 " 28 - 29 iraila Besta gela Bastida  
" Ninika " 26 iraila Amaia antzokia Irun (Gip)  
"Satie-ka" 13 iraila Galtxetaburia etxea Gamarte  
" 01.01 " 1 abuztua Plaza Baigorri  
" Ninika " 4 - 26 uztaila " Golovine " antzokia , Off festibala Avignon (84)  
" 01.01" 7 ekaina Plaza Bastida  
" Ninika " 25 - 27 maiatza " Kaolin et Barbotine " festibala Limoges (87) sartu
" 01.01 " 12 maiatza " Mai en Scène " festibala Maule  
" Ninika " 7 maiatza " Odyssée de Périgueux " antzokia Périgueux (33) sartu
" Ka dira " 25 apirila Antzokia Eibar  
" Satie-ka" 20 - 24 apirila "Marin" hospitalea eta "Adina" zahar-etxea Hendaia eta Azkaine sartu
" 01.01" 19 apirila   Irisarri  
"Satie-ka " 16 apirila " Marin " Hospitaleko haurzaindegia Hendaia sartu
" 01.01" 10 apirila Merkatu estalia Ezpeleta sartu
" Ka dira " 8 - 9 apirila Herriko gela Dordogne-Périgord (24)  
"Satie-ka " 23 - 27 martxoa Haurzaindegiak Hego Lapurdiko Hirigunea sartu
" Ninika " 5 - 6 martxoa "Treulon " espazioa Bruges (33) sartu